Як відкрити для малюка водну стихію, полюбити її, відчувати себе в ній безпечно і впевнено, отримувати задоволення від рухів у воді? Займатися розвитком і зміцнювати здоров’я та імунітет малюка можна і потрібно з самого раннього віку. І саме тому ми

Ласкаво просимо в дитячий басейн

little palms!!!

Заняття в нашому басейні можливі для дітей від першого місяця народження до 12 років. Здатність плавати з юного віку – це, безумовно, подарунок для життя. Дуже багато дорослих людей живуть з жалем про те, що страх перед водою обмежує їх можливості і заняття дайвінгом та плаванням для них закриті назавжди.

У світлому великому приміщенні розташований басейн 7,5 м х 4 м з рівноурівневою підлогою 1,5 м завглибшки. Щотижнева дезінфекція сучасними засобами,  щоденне прибирання, постійна температура до 300 С,  душ-кабіна, цікавий допоміжний інвентар для тренувань, креативний індивідуальний підхід до кожного малюка від акредитованих тренерів міжнародного класу, можливість індивідуальних та групових тренувань, групи вихідного дня, допомога реабілітологів, абонементи від 5-ти занять на місяць, – все це створює максимально комфортні умови для малюків та їх батьків. Також заняття в групах за віком створюють відмінне соціальне середовище для обміну досвідом і враженнями. Багато з наших малюків буквально виросли разом, – від першого пірнання і до впевненого плавця в 5 років.

Останні дослідження вчених показують, що можна починати активні заняття в басейні вже після 2-х тижневого віку, коли остаточно затягнеться пупкова ранка. Це хороший вік: – у немовляти ще не втрачені рефлекси внутрішньоутробного плавання і дитина максимально комфортно акліматизується в басейні. Плюсом такого рішення стане і те, що матусі також швидше повернуть форму після пологів, беручи участь у тренуваннях разом з немовлям. Можна виконати перші заняття і в домашніх умовах, але краще прийти в басейн для немовлят на Петропавлівській Борщагівці і почати займатися під керівництвом досвідченого тренера. Водні процедури сприяють згуртуванню сім’ї, тата зазвичай привозять своїх малюків в басейн з великим ентузіазмом!!!

То ж будемо раді вітати Вас в дитячому басейні little palms!!!

Тел. для довідок: +38 (098) 635 24 16

Що ми пропонуємо?

Зручність

– прийом дітей віком 1,5-7 років;
– графік роботи з 8:00-20:00;
– трансфер до дитячого садочку та дому;
– групи вихідного дня;
– нічне перебування

Здоров’я

– 5-ти разове повноцінне, сбалансоване харчування враховуючи індивідуальні потреби кожної дитини;
– огляд лікарем педіатром кожного дня;
– прогулянки на свіжому повітрі 3р/день;

Безпека

– власна закрита територія з гральним майданчиком, окремо розташована будівля площею 600 кв. м.;
– система відеонагляду дозволить спостерігати за дитиною протягом всього дня;
– охоронна система Sirius

Турбота

– індивідуальний підхід до кожної дитини;
– проведення різноманітних свят та заходів

Підготовка

– англійська мова 5р/тиждень;
– підготовка до школи;
– досвідчені викладачі

Профілактика

– зволожувачі повітря в кожному приміщенні;
– басейн з підігрівом до 38 градусів;
– сольова кімната;
– аромотерапія в банній кімнаті

Набір діток ще триває, ПОСПІШАЙТЕ!